شرایط و قوانین عضویت در مجموعه شاه کلید و استفاده از محتویات و خدمات آن :

ورود کاربران به وبسایت شاه کلید و استفاده از خدمات مجموعه به منزله پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد.

کلیه اصول و قواعد مجموعه شاه کلید منطبق بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می باشد و در صورت ایجاد تغییر در قوانین در همین صفحه بروزرسانی و اطلاع رسانی خواهد شد.

سیاست های حریم شخصی

مجموعه شاه کلید از اطلاعات تمامی کاربران وبسایت محافظت نموده و به حریم شخصی افراد احترام می گذارد و از امن ترین تکنولوژی مورد نیاز برای حفاظت از اطلاعات کاربران استفاده خواهد کرد.

ثبت نام در مجموعه

عضویت در مجموعه شاه کلید کاملا رایگان بوده و با عضو شدن در سایت میتوانید از تمامی خدمات رایگان سایت بهرمند شوید.

شرایط استفاده از محتوای ویژه (غیر رایگان)

از کابران خواهشمندیم ابتدا کلیه کتاب های مجموعه و کتاب هدیه را بررسی کرده و از روش و کیفیت ارائه محتوا در مجموعه مطمئن شوید. سپس بنابر نیاز خود یکی از اشتراک های یک ماهه تا یک ساله را خریداری کرده تا بتوانید به تمامی خلاصه کتاب های مجموعه در زمان مشخص شده دسترسی داشته باشید.

هرگونه سوال درباره مجموعه، نظر، پیشنهاد و انتقاد، مشکل در ثبت سفارش و عضویت را از طریق قسمت ارتباط با ما یا از طریق قسمت ارسال پیام در پنل کاربری خود به اطلاع کارشناسان مجموعه برسانید تا در سریع ترین زمان ممکن به شما پاسخ داده و یا مشکل شما را برطرف کنند.

مفتخریم که ازنظرات و پیشنهادات ارزشمند شما در جهت بهبود کیفیت و خدمات مجموعه استفاده کنیم.

توجه : تمامی محتوای وبسایت شاه کلید توسط کارکنان مجرب این مجموعه تهیه و تنظیم شده و کلیه حقوق مادی و معنوی آن برای مجموعه شاه کلید محفوظ است و هر گونه کپی برداری و یا استفاده نادرست از محتویات مجموعه پیگرد قانونی خواهد داشت.

خواهشمندیم هنگام استفاده از قسمت ثبت نظرات در وبسایت در بخش های مختلف قوانین جمهوری اسلامی ایران را در نظر گرفته، به حقوق کلیه کاربران احترام گذاشته، شئونات اسلامی و اخلاقی را رعایت کرده و از ثبت مباحث سیاسی و مذهبی پرهیز کنید، در صورت مشاهده با شخص خاطی برخورد خواهد شد و تکرار تخلف به منزله لغو عضویت دائمی خواهد بود.

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شاه کلید موفقیت می باشد. طراحی و توسعه توسط هایپر وب