• خلاصه کتاب مدیر یک دقیقه‌ای اثر اسپنسر جانسون-کنت بلانچارد

مدیر یک دقیقه‌ای (فایل متنی)

نویسنده کتاب : اسپنسر جانسون-کنت بلانچارد - Spencer Johnson

(0) نظر
توضیح کوتاه

کتاب مدیر یک دقیقه‌ای یکی از بهترین آثار اثر اسپنسر جانسون و کنت بلانچارد می‌باشد که میزان فروش بالای آن گواه بر کیفیت این کتاب در زمینه آموزش مدیریت دارد.

مشخصات کتاب :
  • دسته بندی کتاب : موفقیت و رشد فردی , رهبری
  • تعداد صفحات کتاب اصلی : 112
  • تعداد فصل خلاصه کتاب : 4
  • زمان تقریبی مطالعه کتاب : 25

کتاب مدیر یک دقیقه‌ای یکی از بهترین آثار اثر اسپنسر جانسون و کنت بلانچارد می‌باشد که میزان فروش بالای آن گواه بر کیفیت این کتاب در زمینه آموزش مدیریت دارد.

مدیر یک دقیقه‌ای برای چه کسانی مفید است؟

این کتاب به شما می‌آموزد تا به عنوان مدیر کسب و کار خود یا یک سازمان، چگونه با کارکنان خود ارتباط برقرار کنید تا هم خودتان و هم آنها با احساس خوب و به دور از تنش های معمول کار خودتان را به پیش ببرید.

این کتاب همچنین برای والدینی که به دنبال این هستن که بتوانن ارتباط موثر با فرزندان خود برقرار کنند به طوری که استعدادهای آنها شکوفا شود، بسیار مفید و کاربردی می‌باشد.

موضوع کتاب مدیر یک دقیقه‌ای

کتاب مدیر یک دقیقه‌ای به سبک داستانی نوشته شده است. در این داستان فرد جوانی با مدیر یک دقیقه‌ای ملاقات می‌کند و سه راز موفقیت مدیر یک دقیقه‌ای را می‌آموزد. در این خلاصه کتاب ما به بیان این سه راز می‌پردازیم.

در پیش‌گفتار این کتاب نویسندگان آن می‌گویند که بنابر تحقیقات و مطالعات‌شان در زمینه علوم رفتاری و پزشکی، روش معرفی شده در این کتاب بهترین روش برای همکاری افراد با یکدیگر می‌باشد.

درباره این خلاصه کتاب

راهکار ارائه شده در خلاصه کتاب مدیر یک دقیقه‌ای به شما می‌آموزد که چگونه در شغل و خانواده خود، نتایج ارزشمند به بار بیاورید و درباره خود، سازمان و افراد دیگری که با شما در ارتباط هستند، حس خوبی ایجاد کنید.

افرادی که از این راهکار در کار خود استفاده کرده‌اند می‌گویند بیشتر ترفیع می‌گیرند، کمتر احساس فشار می‌کنند و از کارشان بیشتر لذت می‌برند.

همچنین افراد از این سه راهکار در خانواده خود بهره برده‌اند و نتایج بیش از حد تصور بوده است. رابطه آنها با فرزندان‌شان بسیار سازنده شده است و فرزندان‌شان به راحتی مدیریت زندگی خود را به عهده گرفته‌اند و توجه همسران به یکدیگر افزایش یافته است.


اسپنسر جانسون روانشناس و پزشک آمریکایی می‌باشد که شهرت اصلی او به کتاب‌هایی با موضوع رواشناسی و تغییر سبک زندگی که نوشته است، می‌باشد.

اسپنسر جانسون به این معروف است که با استفاده از تمثیل‌ها، موضوعات پیچیده را به صورت ساده و روان بیان می‌کند. به طوری که اکثریت مردم می‌توانند این موضوعات پیچیده را به راحتی درک کنند و در کتاب مدیر یک دقیقه‌ای نیز از این اصل پیروی می‌کند.

کنت بلانچارد نویسنده و مدیر آمریکایی می‌باشد. او نویسنده بیش از 60 جلد کتاب در موضوعات مختلف می‌باشد. اکثر این کتاب‌ها را با همکاری نویسندگان دیگر نوشته است. مشهورترین کتاب او مدیر کتاب یک دقیقه‌ای می‌باشد که تا‌کنون بیش از 13 میلیون نسخه از آن در سراسر دنیا به فروش رسیده است.

.
.

نظرات کاربران

شاه کلید موفقیت چیست ؟

مجموعه شاه کلید خلاصه بهترین کتاب های جهان در زمینه های مختلف رو برای شما آماده کرده که میتونید در کمترین زمان کتاب های مورد علاقتون رو بخونید، با کلی کتاب جدید آشنا بشید و کتاب هایی که خوندید رو مرور کنید، همین حالا اولین کتابت رو از شاه کلید هدیه بگیر

ثبت نام و دریافت هدیه

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شاه کلید موفقیت می باشد. طراحی و توسعه توسط هایپر وب