10 کاری که زنان موفق به صورت متفاوت از دیگران انجام می دهند

کارهای مهمی که زنان موفق انجام می دهند

۱۴۰۰/۰۶/۰۶ 0 نظر

زنان موفق که در زندگی خود پیشرفت کرده و به اهداف خود می رسند، چه کارهایی را متفاوت انجام می دهند؟ چه چیزی باعث موفقیت آنها می شود؟ چه کتاب هایی را می خوانند؟ به عنوان مثال، مواردی مانند داشتن اعتماد به نفس کامل در آنها، یا یادگیری اینکه چگونه می توانند در کارهایشان نقش محوری داشته باشند، می تواند در کسب چشم انداز و احترام بیشتر در حوزه تجارت و کسب و کار به آنها کمک کند.

بنابراین چه نوع دیگری از عادت ها ارزش تقلید را دارند؟ برای کسب اطلاعات بیشتر، ما از 10 عضو شورای کارآفرینان جوان (Young Entrepreneur Council) خواسته ایم تا برخی از کارهایی را که زنان موفق متفاوت انجام می دهند را برایمان بازگو کنند. در این مقاله این موارد ذکر گردیده است.

آنها کم کم به یک قدرت تبدیل می شوند

هر زن موفقی که می شناسم داستان های بیشماری از دست کم گرفته شدن در جامعه دارد. هنگامی که زنان این امر را به یک قدرت تبدیل می کنند ، آن ها در واقع می توانند در کارهایشان موفق شوند. شما باید به توانایی های خود اطمینان داشته باشید، شما باید بدانید که به عنوان دکوراسیون نیستید، شما هستید که کارها را انجام می دهید. بنابراین بر روی هدف خود بایستید و آن را عملی کنید.

(Lisa Song Sutton, Sin City Cupcakes)

آنها پیشرفت را به کمال ترجیح می دهند

ما به عنوان زن، غالباً فکر می کنیم همه چیز باید زیبا و کامل باشد. کمال گرایی می تواند پیشرفت و حرکت را به شکلی اساسی متوقف کند. من توانسته ام با انجام آزمایشات و تمرینات زیاد مغز خود را از این تله دور کنم. ممکن است برای چند هفته چیزی را آزمایش کنم ، سپس به آن برگردم و ببینم چگونه این کار در من جواب داده است. من وقتی نتیجه می گیرم سریع عمل می کنم.

(Rachel Beider, PRESS Modern Massage)

زنان موفق می خواهند به خاطر دستاوردهای خود شناخته شوند

مطالعات حاکی از “شکاف اعتماد به نفس” در زنان است که غالباً آنها را از درخواست شغل هایی که در آنها 100٪ واجد شرایط نیستند باز می دارد، یا اینکه آن ها را از درخواست افزایش حقوق منع می کند. زنان موفق راه هایی را برای آشکار ساختن دستاوردهای خود می یابند و می خواهند برای این دستاوردها شناخته شوند.

(Lisa Curtis, Kuli Kuli Foods)

آنها حتی هنگامی که نتایج ناشناخته باشند ، اقدام می کنند

زنان موفق به جای اینکه انتظار داشته باشند 100٪ در تصمیم گیری یا نتیجه مورد نظر خود احساس اطمینان کنند، نخستین اقدام را انجام می دهند. در واقع تنها با تلاش و شکست است که آنها می توانند یاد بگیرند که چه چیزی کار می کند و جواب می دهد و این که هیچ کس واقعاً در زندگی یا تجارت آنرا تصور نمی کند. زنان موفق می دانند دست به کار شدن با وجود ترس و عدم اطمینان است که باعث می شود آن ها در کارها پیشرفت کنند.

(Nathalie Lussier, AccessAlly)

زنان موفق به یکدیگر انگیزه می دهند

در دنیا برای همه فرصت کافی وجود دارد تا بتوانند موفق شوند و به شکوفایی برسند. زنان موفق یکدیگر را تشویق می کنند تا به بهترین نوع خود تبدیل شوند. حسادت و داشتن نگرش منفی فقط شما را از زندگی کامل و داشتن خوشبختی منحرف می کند. پس باید با انگیزه و هیجان در راه زندگی قدم بردارید و همانند تمامی زن های موفقی باشید که در هر شرایطی با انگیزه و انرژی کافی برای رسیدن به هدف خود تلاش می کنند.

(Stephanie Wells, Formidable Forms)

آنها زنان دیگر را راهنمایی می کنند

راهنمایی کردن زنان دیگر شما را به واقعیت نزدیکتر می کند. همانطور که شما دارید پله های پیشرفت را بالا می روید خیلی چیزها برای شما تغییر خواهد کرد و دنیا با چشم دیگری به شما خواهد نگریست. ولی کسی که برای مثال 10 تا 12 سال عقب تر از شما قرار دارد زاویه دید متفاوتی نسبت به مسائل دارد و با چالش های متفاوتی نسبت به شما در زندگی خود روبرو می شود. بعضی اوقات این چالش ها بسیار متفاوت تر از چالش هایی خواهند بود که شما در آن مرحله از زندگی خود با آن ها روبرو شده بودید.

پس زن های موفق سعی می کنند دیگران را نیز راهنمایی کرده و تجربیات خود را به آن ها انتقال دهند.

(Shilpi Sharma, Kvantum Inc)

زنان موفق بر هنر خواندن زبان بدن تسلط دارند

زنان برای پرورش و مراقبت به دنیا می آیند و در نتیجه، آن ها این قدرت های باورنکردنی خواندن معنای ضمنی و زبان های بدن را در خود دارند و باید هم اینگونه باشد – تصور کنید چه مدت نوزادان باید صبر کنند اگر نتوانیم نیازهای آنها را درک کنیم و تغییرات ظریف در رفتار آنها ایجاد کنیم. این ابر قدرتها (زنان موفق و تاثیر گذار) با درک بهتر و مدیریت بهتر تیم های خود ، به بسیاری از بانوان موفق تجاری کمک کرده اند تا به قله های مرتفع در کسب و کار و موفقیت های بزرگ در زندگی برسند.

(Kelly Richardson, Infobrandz)

آنها ایده های خود را آزادانه به اشتراک می گذارند

زنان موفق از اینکه ایده ها و افکار و داشته هایشان را با دیگران به اشتراک بگذارند هیچ ترس و ابایی ندارند و می توان گفت این یکی از خصیصه های بسیار خوب آن هاست که می تواند در خانواده و محیط کاری برای آن ها امتیاز بزرگی به شمار بیاید و در کارهای گروهی باعث شکوفا شدن و تحریک سایر اعضای گروه در مشارکت در کارها شده و زودتر آن گروه را به نتیجه مورد نظر و اهدافشان برساند.

(Kerry Guard, MKG Marketing)

آنها میزبان اجتماعات رهبری هستند

یک عادت تأثیرگذار که از دوستان موفق زنم آموختم، میزبانی مجامع رهبری است. خواه این یک ناهار یا یک گردهمایی گروهی ساده باشد، من و دوستانم با هماهنگی رویدادهایی در خانه هایمان برگزار خواهیم کرد یا سفرهای گروهی را ترتیب می دهیم که شبکه های ما را گرد هم می آورد. در این گردهمایی ها، ما داستان های شخصی و بینش های تجاری خود را به اشتراک می گذاریم. تنها هدف، صرف وقت با افراد موفق و با کیفیت دیگر است.

(Nanxi Liu, Enplug)

زنان موفق از هنجار خارج می شوند

در سنین پایین ، دختران یاد می گیرند که خوب ، شیرین و زیبا باشند. در نتیجه بسیاری از زنان راغب نیستند تا در زندگی ریسک کنند و به عبارتی به اینکه بی عیب و نقص به نظر برسند عادت کرده اند. من این مرحله را نیز گذرانده ام و شما احساس می کنید که در بند این استاندارد کمال گرایی هستید و دست و پای شما به اصطلاح عامیانه بسته است. زنان موفق خودشان را درگیر استاندارد کمال گرایی و بی عیب و نقص بودن نمی کنند. بی پروا و بی ترس باشید و خود را از دیگران جدا کنید، حتی اگر این به معنای تنها زن بودن در یک اتاق پر از مرد باشد.

(Daisy Jing, Banish)

نظرات کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شاه کلید موفقیت می باشد. طراحی و توسعه توسط هایپر وب