عادت های موثر میلیونرها که می تواند الهام بخش زندگی شما باشد

میلیونرها چه عادت هایی دارند؟

۱۴۰۰/۰۶/۰۳ 0 نظر

با تکامل فناوری و دسترسی آسان تر به اطلاعات، البته دستیابی به موفقیت نیز چالش برانگیزتر می شود. افراد زیادی در تلاش هستند تا فرمول واقعی موفقیت را کشف کنند. شما می توانید این فرمول را در عادت های موثر میلیونرها بیابید.

شما با جستجو در اینترنت، ابزارها، تکنیک ها یا فلسفه های گوناگونی را خواهید یافت که به شما راه رسیدن به موفقیت را نشان می دهند و در بسیاری از اوقات در آن ها به رسیدن یک شبه به موفقیت اشاره شده است که سرابی بیش نیست و برای رسیدن به موفقیت باید تلاش کرد و برنامه داشت درست همانند بسیاری از انسان های موفق دیگر.

اما اگر من به شما بگویم لزوماً پیچیده نیست زیرا مردم این مسئله را تغییر داده اند و پیچیده کرده اند و تنها با پیروی از این عادت های موثر میلیونرها می توانید به موفقیت برسید.

برای توسعه فردی خود کتاب بخوانید

وارن بافت عادت به خواندن کتاب و خلاصه کتاب دارد

یکی از عادت های موثر میلیونرها کتاب خواندن است. به عنوان مثال، اگر کارآفرین هستید، باید بخوانید تا یک رهبر کارآمد و صاحب مشاغل تولیدی شوید. خواندن به شما کمک می کند بدون رفتن به یک مدرسه کسب و کار، رشد کنید و یاد بگیرید.

تحقیقی که توسط دانشکده کسب و کار دانشگاه هاروارد انجام شده حاکی از آن است که حدود 85٪ میلیونرهای خودساخته حداقل هر ماه دو یا چند کتاب می خوانند. وارن بافت یکی از این مثالهاست. او 80٪ از روز خود را به خواندن کتاب می گذراند. او در روزهای ابتدایی فعالیت سرمایه گذاری خود 600 تا 1000 صفحه را در یک روز می خواند.

در حالی که میلیونرها گاهی برای سرگرمی و لذت بردن کتاب می خوانند ، بلکه یاد می گیرند خودشان را بهبود بخشند. آنها مباحث مربوط به رهبری، چگونگی انجام کارها، خودیاری، زندگی نامه ها را می خوانند و همچنین وقایع جاری را دنبال می کنند.

چندین منبع درآمد ایجاد کنید

داشتن چند منبع درآمد

یکی دیگر از عادت های موثر میلیونرها در مورد افراد موفق این است که آنها به یک منبع درآمد واحد وابسته نیستند. هر میلیونر دارای چندین منبع درآمد است. این به آنها کمک می کند تا چالش های اقتصادی را مدیریت کنند و همچنین درآمد بیشتری کسب کنند.

آنها معتاد به درآمد منفعل هستند. آنها از وام ، درآمد اجاره از املاک و مستغلات ، حق امتیاز از مالکیت معنوی ، سرمایه گذاری در سهام سود می گیرند. آنها همچنین یک تجارت جانبی راه اندازی یا یک وب سایت راه اندازی می کنند و یا محصولات مرتبط با اطلاعات و فناوری را می فروشند.

این که چگونه درآمد به صورت انفعالی یا فعالانه حاصل می شود ، چیزی است که انسان های موفق را از معمولی جدا می کند. آنها همیشه در حال یادگیری روش هایی برای ساختن چندین جریان درآمد هستند.

با بودجه مقرر ماهانه زندگی کنید

یک میلیونر متوسط به شانس و جادو اعتقادی ندارد. آنها برای درک جریان پول و درآمد و هزینه وقت گذاشته و فرا می گیرند که چگونه باید هزینه ها و درآمد خود را مدیریت کنند. براین اساس ، آنها بودجه ماهانه ایجاد می کنند و از هر نظر به آن پایبند هستند.

ماهیت بودجه به حداقل رساندن هزینه های غیر ضروری است. این به شما کمک می کند کنترل کامل زندگی مالی خود را به دست آورید. داشتن برنامه برای بودجه خود به شما کمک می کند تا برای رسیدن به اهداف مالی خود، از هزینه های اضافی خودداری کنید.

مدیریت و به حداکثر رساندن پول

پول خود را مدیریت کنید و مانند آمازون کمتر مالیات بدهید

مهمترین آموزش برای یک میلیونر ، هوش مالی است. هیچ کس بدون به دست آوردن شعور مالی ، به آزادی مالی دست نمی یابد. به همین دلیل بیشتر میلیونرها صرف نظر از درآمد آنها ، دانش خود را در مورد استراتژی های مالیاتی به روز می کند.

آنها همیشه به دنبال کاهش صورتهای مالیاتی خود هستند. یکی از رویکردهایی که آنها به کار می برند این است که زندگی و یا شرکت در مشاغل خود را در کشورهایی که مالیات بر درآمد ندارند درج می کنند.

آیا می دانید در سال مالیاتی 2018 حدود 60 شرکت 0 دلار به صورت قانونی مالیات پرداخت کرده اند؟ برخی از این شرکتهایی که از پرداختن مالیات بر درآمد فدرال به آنها اجتناب کرده اند شامل آمازون، هالیبورتون، جنرال موتورز و دلتا می باشند در واقع آن ها روش هایی قانونی برای کمتر مالیات دادن به کار گرفته اند یعنی تا می توانسته اند در هزینه ها صرفه جویی کرده اند.

از بدهی خودداری کنید

عادت دیگری که میلیونرها را از سایر مردم جهان جدا می کند نحوه مدیریت بدهی است.

آنها به شیوه ای عجیب و غریب زندگی نمی کنند. در عوض، آنها فقط آنچه را که لازم دارند و می توانند برای آن پرداخت کنند خریداری می کنند. آنها از کارت های اعتباری خود برای پرداخت هزینه هتل ها و رزرو پروازها استفاده نمی کنند و اعتبار خود را صرف سرمایه گذاری می کنند.

آنها حتی وقتی از کارت های اعتباری استفاده می کنند یا وام می گیرند از نرخ بهره آگاه هستند. در صورت امکان، آنها به دلیل نرخ سود صفر درصد آن، با پول نقد پرداخت می کنند.

اهداف روزانه تنظیم کنید

یکی از عادت های میلیونرها این است که اهداف روزانه تعیین میکنند

فرقی نمی کند که آنها یک کسب و کار ، شغل یا پروژه های مالی را راه اندازی کنند. آنها عادت موثر در تعیین اهداف کوتاه مدت دارند. آنها اهداف روزانه و هفتگی را برای ایجاد انگیزه در رسیدن به اهداف بلند مدت خود برنامه ریزی می کنند.

هنگام تعیین اهداف روزانه از اولویت بندی اطمینان حاصل کنید. این به شما کمک می کند تا به مهم ترین موارد موجود در لیست خود ب موقع رسیدگی کنید.

تعیین اولویت ها به شما کمک می کند تا به فعالیت های بسیار با ارزش بپردازید. اگر می خواهید آزادی مالی داشته باشید ، عاقلانه است که فعالیت هایی را انجام دهید که به جای صدها دلار ، هزاران دلار درآمد کسب کنید.

تظاهر به ثروتمند بودن نکنید

هیچ وقت تظاهر به ثروتمند بودن نکنید

هدف این نیست که همانند ثروتمندان عمل کنیم بلکه باید مولد و موثر واقع شویم.

در واقع بسیاری از ثروتمندان ماشین هایی را می رانند که به راحتی از پس خرید آن بر می آیند در حالیکه در مورد مردم عادی اینطور نیست و آنها گاهی حاضرند مدت ها زیر بار قسط های سنگین بروند ولی ماشینی گران قیمت را زیر پای خود ببینند. این تفاوت بنیادین بین افراد موفق و مردم عادی است که به ظاهر اهمیت نمی دهند و به اهداف خود می اندیشند تا اینکه بخواهند به خاطر برخی صحبت ها و شرایط پیرامون در تصمیمات خود در ارتباط با اهدافشان تغییر و یا خللی ایجاد کنند.

نظرات کاربران

کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شاه کلید موفقیت می باشد. طراحی و توسعه توسط هایپر وب